SERWIS

Łańcuch chłodniczy musi działać nieprzerwanie. My również.
Zmaksymalizuj czas utrzymywania swojej floty w stanie sprawności!
Powierzając przeprowadzanie konserwacji swoich agregatów chłodniczych jednemu z autoryzowanych centrów serwisowych należących do naszej sieci, zapewnisz sobie większą niezawodność i maksymalny czas sprawności urządzeń.

Wykwalifikowani eksperci. Nieustanne szkolenie. Nasi technicy nie tylko mają odpowiednie kwalifikacje w zakresie przeprowadzania
przeglądów serwisowych silników Diesla, posługiwania się czynnikiem chłodniczym oraz obsługi urządzeń do regulacji temperatury, lecz są również poddawani nieustannemu szkoleniu obejmującemu najnowsze rozwiązania techniczne z dziedziny chłodnictwa.

Najnowsze wyposażenie. Właściwe narzędzia zapewniają skuteczność. Na specyficzne potrzeby urządzeń chłodniczych opracowano i skonstruowano specjalne narzędzia i wyposażenie, co pozwala technikom pracować wydajnie i bezpiecznie.

Pomoc techniczna w systemie 24/7. Gdziekolwiek, kiedykolwiek. Dzięki dużej flocie mobilnych samochodów serwisowych nasz zespół, wykonujący awaryjne naprawy urządzeń chłodniczych, jest zawsze do Twojej dyspozycji, umożliwiając Ci dostawę wrażliwych towarów w doskonałym stanie.

1700

wszechstronnie przeszkolonych techników

Mobilne samochody serwisowe

dostępne w systemie 24/7

Wysokiej jakości części zamienne

są gwarancją wydłużenia okresu użytkowania posiadanego agregatu
chłodniczego

Przedłużona gwarancja

Gwarancje udzielane na agregaty chłodnicze Carrier Transicold obejmują koszty części zamiennych, robocizny i pomocy technicznej.

Konserwacja rutynowa

Umowa zawarta na czas określony obejmuje wszystkie czynności konserwacyjne, których wykonanie jest zalecane przez partnerów należących do sieci centrów serwisowych firmy Carrier Transicold.

Pełny serwis

Zawarta na czas określony umowa typu „all inclusive”, obowiązująca na obszarze Europy, obejmuje wszystkie czynności konserwacyjne zalecane przez firmę Carrier Transicold, a także naprawy wykonywane w trybie priorytetowym oraz świadczenie pomocy technicznej. Wszystkie koszty związane ze świadczeniem pomocy technicznej i wykonywaniem nieplanowanych napraw są wliczone w cenę.
* Dostępne w niektórych krajach

Potrzebujesz więcej informacji ?