Xarios

Agregaty do małych i średnich pojazdów z zabudową chłodniczą.

Agregaty chłodnicze należące do rodziny XARIOS to urządzenia o napędzie bezpośrednim, znajdujące wszechstronne zastosowanie w samochodach dostawczych i ciężarowych. Agregaty te umożliwiają transport świeżych i mrożonych towarów, w systemach jedno- i wielotemperaturowych, w pojazdach z zabudową chłodniczą o pojemności od 8 do 48 m3. Dostępne są wersje z napędem tylko od silnika pojazdu lub z napędem od silnika pojazdu i z sieci elektrycznej.

Przestrzeganie łańcucha chłodniczego
Agregaty XARIOS, w których zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R404A, oferują duży wybór wydajności chłodniczych w zakresie temperatur od -20°C do +10°C. Wersje multitemperaturowe, wyposażone w szeroką gamę ultrapłaskich parowników, łącznie z pionowym parownikiem MXV 850, dają wiele możliwości konfiguracji w przypadku dostaw wielotowarowych.

Optymalne koszty eksploatacji
Agregaty XARIOS, umożliwiające zachowanie właściwych proporcji pomiędzy wydajnością a kosztami eksploatacji, charakteryzują się prostą i szybką instalacją oraz lekkimi parownikami, pozwalającymi uzyskać optymalną przestrzeń ładunkową i zapewniającymi dobry dostęp do podzespołów, co przyczynia się do skrócenia czasu trwania obsługi serwisowej.

Komfort kierowcy
Agregaty XARIOS charakteryzują się niskim poziomem hałasu, co ogranicza ich oddziaływanie na środowisko i poprawia komfort pracy kierowcy. Kabinowy panel sterowania jest łatwy w obsłudze i umożliwia wybór trybu pracy z napędem tylko od silnika pojazdu lub z napędem od silnika pojazdu i z sieci elektrycznej. Obudowy skraplaczy i parowników agregatównadają się całkowicie do powtórnego przetworzenia.

Potrzebujesz więcej informacji ?